повернутися на головну

Толерантне суспільство

Жити на рівних

У липні 2011 року розпочався другий етап кампанії «Толерантне суспільство», тепер під гаслом «Жити на рівних», кампанію проводить Національна Асамблея осіб з інвалідністю України за креативної підтримки Talan Group, яка виявила дотепер ще новаторську та незвичну, як для українських реалій, ініціативу – безкорисливо допомогти своїм креативним потенціалом та менеджментом у вирішенні великої та ємної, в часовому та ресурсному вимірах, задачі – змінити світогляд сучасного українського суспільства в царині сприйняття людей з особливими фізичними потребами.

Для зрушень у загальному масштабі людської свідомості необхідні такі ж глобальні стратегічні задуми – і вони вже перейшли на етап втілення: перша «ластівка», що потужно охопила  ряд великих та малих міст України, під гаслом «Головне – Людина, а не її інвалідність», де у репродукціях живописних полотен були представлені відомі особистості минулого, що проявили свою велич у різноманітних сферах людської діяльності. Їхні  імена залишились назавжди в історії усього людства, і різноманітні тяжкі фізичні розлади, що спіткали їх у різні пори їхнього життя не спромоглися подолати воістину вражаючу міць духу цих людей, не стали фатальною перепоною на шляху цих гігантів до поставлених життям та ними самими для себе величних цілей та задач – і часто суспільству  були необхідні десятки та сотні років, щоб повно осмислити та зрозуміти геній та розмах таких постатей. Разом з тим час не стоїть на місці, і зміни в усіх, без виключення, сторонах нашого життя зовсім не спрощують наших з вами, дорогі сучасники, цілей та задач – і було б меншою мірою дивно,якби духовний та інтелектуальний потенціал будь-якої людини не був повною мірою задіяним на користь широкому загалу  з причин якихось фізичних вад даної особистості.

Саме тому на цей раз ми побачимо світлини наших сучасників, звичайних та по - своєму унікальних людей,що мають такі звичні та водночас прекрасні потреби – жити на рівних, любити на рівних, перемагати на рівних, дружити на рівних, та й навіть танцювати на рівних…  Для дієвої допомоги усім цим людям на шляху до обраного ними життя ми усі мусимо пройти той самий шлях, яким уже давно пройшли усі розвинуті, у кращому розумінні цього слова,світові культури –навчитися бачити перш за все особистість, з усіма правами та потребами, і лише потім – певні фізичні особистості людини, які, звичайно ж, ніяк не обмежують цю людину у спілкуванні, навчанні, та й у будь-чому. Як не дивно, є відчуття, що вже за нашого з вами життя саме таке сприйняття стане нормою, та здивування буде викликати припущення – а хіба може бути якось інакше?!

Та для цього ще треба зробити дуже багато – тому ми й запрошуємо усіх небайдужих, хто відчуває потребу долучитися до історичних, без жодного перебільшення, зусиль громадських організацій та ділових кіл та докласти власний доробок у загальну шляхетну справу. Сприяти можна на будь – якому рівні :надаючи рекламні площі, теле- та радіоефір, інтернет- простір, послуги з виготовлення та друку соціальної реклами, надаючи необхідні для цього ресурси та фінанси.

Тож ми закликаємо рекламні агенції, телевізійні компанії, установи та організації будь – якої форми власності, а також волонтерів – фізичних осіб приєднуватись до нашої з вами спільної справи. Будемо раді підтримці власників торговельних закладів, культурно – розважальних центрів, місць громадського харчування, транспортних компаній та усіх, хто допоможе у розміщенні наших плакатів, бордів, сіті-лайтів, призм, а також всіх, хто долучиться до розповсюдження наших відеороликів та флеш-банерів. Зроблено вже чимало – і це лише самий початок!

Прес-служба НАІУ

Приєднуйтесь до акції - розмістіть у себе наш банер!

Грати на рівних - http://www.naiu.org.ua/media/play_728x90.swf

Грати на рівних

 Дружити на рівних

Дружити на рівних http://www.naiu.org.ua/media/frends_728x240.swf

 Танцювати на рівних


Танцювати на рівних 

http://www.naiu.org.ua/media/dance_300x250.swf

Любити на рівнихhttp://www.naiu.org.ua/media/Love_300x250.swf
Жити на рівних http://www.naiu.org.ua/media/live_300x250.swf

Танцювати на рівних