Програма “Інформаційне забезпечення діяльності громадських організацій осіб з інвалідністю – членів НАІУ”

4 Вересня 2012 Друкувати цю новину

naiuОфіційний сайт Національної Асамблеї осіб з інвалідністю України

Все про діяльність НАІУ. Актуальна, корисна і цікава інформація щодо соціального захисту та правового забезпечення людей з інвалідністю, останні новини законодавства, соціальної, трудової та професійної реабілітації осіб з інвалідністю в Україні.

http://naiu.org.ua/


nbСайт «Безбар’єрна Україна»

На порталі Ви зможете ознайомитись з законодавчо-нормативними актами, національним та міжнародним досвідом щодо забезпечення доступності на рівні із іншими до навколишнього середовища, фізичного оточення, транспорту, інформації і засобів комунікації для людей з інвалідністю.  Побачити реальну картину «доступності» по кожному регіону України, надіслати свої коментарі та стати активним учасником процесу створення України «без бар’єрів».

http://netbaryerov.org.ua/


 


gazetaBBВсеукраїнська громадська газета «Без Бар’єрів»

На шпальтах газети «Без Бар'єрів» висвітлюється актуальна інформація щодо соціального захисту та правового забезпечення людей з інвалідністю, надаються кваліфіковані коментарі та консультації фахівців і представників органів виконавчої влади, практичні поради для спеціалістів, новинки у сфері медицини та реабілітації, міжнародні новини та багато іншого. Газета виходить двічі на місяць.

http://www.bbnews.com.ua/


  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук