Програма навчання продовжується! Запрошуємо!

17 Березня 2016 Друкувати цю новину

Програма навчання продовжується! Запрошуємо!Одним з головних питань на сьогоднішній день постає працевлаштування внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю,  учасників АТО та цивільних постраждалих, що отримали поранення на Сході України, членів їх родин. Після виїзду/повернення з окупованої території особам з інвалідністю важко знайти роботу. Тому у багатьох з них є нагальна потреба пройти професійну адаптацію чи перепідготовку.

Всеукраїнське громадське об’єднання «Національна Асамблея осіб з інвалідністю України» (НАІУ) в рамках реалізації Міжнародного проекту «Тренінги, розширення економічних можливостей, допоміжні технології та послуги медичної/фізичної реабілітації» пропонує зазначеній категорії осіб пройти навчання на отримання професії в навчальних закладах. Зокрема професійно-технічних навчальних закладах, які мають державні ліцензії на вид підготовки – професійно-технічне навчання (курсова підготовка, перепідготовка, підвищення кваліфікації), а також інших підприємствах (установах), що мають право надавати послуги з навчання дорослих.

Найбільш популярними серед тих осіб, які вже пройшли навчання є курси на отримання фаху водія, слюсаря, електрогазозварника, бухгалтера, масажиста, перукаря, манікюрниці, оператора ПК, бармена, офіціанта, шеф-кухаря тощо.

НАІУ надає фінансову підтримку на оплату навчання, шляхом укладання договорів з учбовими закладами. Право вибору учбового закладу та відповідного фаху залишається за особою, яка звернулася. Загальна вартість навчання не може перевищувати 7000 грн. Термін навчання до 6 місяців.

Вимоги до кандидатів щодо участі у програмі навчання:

  • особи віком від 18 до 55 років, що є внутрішньо переміщеними особами з інвалідністю; учасники АТО, що отримали травму; цивільні постраждалі в зоні АТО, які стали людини з інвалідністюми; члени їх сімей; особи з інвалідністю, які проживають на території, що межує з окупованою територією (Донецька, Луганська області);
  • обов’язковість участі у навчальній програмі протягом всього періоду навчання;
  • проходження попереднього тестування за направленням НАІУ (за потреби).

Пріоритет надається особам:

  • що проживають у Донецькій, Харківській, Дніпропетровській, Львівській та Вінницькій областях;
  • працюють та потребують підвищення фахового рівня;
  • мають бажання відкрити власний бізнес;
  • які готові йти працювати на наявні вакансії на підприємствах, організаціях різних форм власності.

За більш детальною інформацією необхідно звернутися до офісу Національної Асамблеї осіб з інвалідністю України або до регіональних офісів.

Контакти:

Національна Асамблея осіб з інвалідністю України

0937711060, 0442796182 (74), v.n.nazarenko@ukr.net

Координатор проекту НАІУ, Генеральний секретар НАІУ Вікторія Назаренко

Офіси координаторів проекту в регіонах:

Харківська область  0730647398,  0730647397, work.vpl.kharkov@gmail.com

Дніпропетровська область   097 360 10 90, kyzminvoloda@ukr.net

Краматорськ Донецької області 0509113834,  linelife7@mail.ru

Маріуполь Донецької області 0688829678, Pover.kravchenko@mail.ru

Вінницька область  0984680830, team_vinnitsa@i.ua

Львівська область  0730382415, team.lviv@ukr.net  klymanskyy@gmail.com

До інформації:

Міжнародний проект «Тренінги, розширення економічних можливостей, допоміжні технології та послуги медичної/фізичної реабілітації» реалізується в Україні UCP Колеса для людства (США) спільно з Національною Асамблеєю осіб з інвалідністю України та Українською асоціацією фізичних терапевтів.

Проект фінансується Агентством США з міжнародного розвитку USAID.

Мета проекту-підтримка зайнятості та працевлаштування внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю, які постраждали внаслідок конфлікту на Сході України;  надання реабілітаційних послуг особам з порушенням опорно-рухового апарату, в т.ч. шляхом їх участі у таборах активної реабілітації.

Проект реалізується в 5 областях: Вінницькій, Львівській, Харківській, Дніпропетровській та Донецькій.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук