Проєкт USAID «Економічні можливості постраждалим від конфлікту» підбив підсумки своєї діяльності у Житомирській області

Проєкт USAID «Економічні можливості постраждалим від конфлікту» підбив підсумки своєї діяльності у Житомирській області
25 Вересня 2018
Друкувати цю новину

Проєкт USAID Україна «Економічні можливості постраждалим від конфлікту» 14 вересня підбив підсумки своєї діяльності у Житомирській області. Координаторка проєкту в області Неля Ковалюк повідомила, що за цей час в області пройшли навчання 53 людини з інвалідністю, а 5 випускників тренінгів отримали гранти на отримання обладнання для власної справи.

Важливо було почути від представників місцевої влади та установ, що займаються соціальним захистом про те, що із закінченням проєкту, нічого насправді не закінчується, і кожен і кожна, у міру своєї компетенції продовжуватиме сприяти та надавати підтримку людям з інвалідністю, які хотіли би відкрити свою справу.

Одна з грантерок проєкту, Оксана Вахнюк, подякувала за комплексну підтримку, що її надавав проєкт, адже вона не лише отримала знання з ведення бізнесу, яких раніше не мала, але й мала можливість менторської підтримки з боку експертів компанії Бізнес Арена, до яких зверталася за самими різними порадами, навіть просто за моральною підтримкою. Тепер Оксана вже втричі розширила свій центр розвитку та дозвілля «Чадо» і він вже є популярним та улюбленим серед багатьох маленьких житомирян.

Директорка Проєкту Наталія Корбовська відзначила роль координаторки проєкту у Житомирській області Неля Ковалюк, завдяки якій цей проєкт набув тих масштабів. І навіть, якщо середня кількість грантів в інших областях становив 3 гранти на область – у Житомирській їх було 5, в тому числі завдяки активній позиції Нелі.

Спеціалістка з менеджменту проєктів у USAID Україна Лариса Піскунова сказала, що вона пишається тим, що USAID мало змогу підтримати таким непересічних людей і впевнена, що ця підтримка від американського народу стане початком успішного бізнес-шляху не лише тих 5 випускників та випускниць, які отримали гранти, а й тих, хто пройшли навчання і, можливо, самі розпочнуть свою справу.

Також учасники конференції відвідали грантерів Вадима Вікаренка, ветерана АТО, який відкрив виробництво меблів у вигляді тварин та магазин фотоподарунків Brais Сергія Лебідя у смт. Пулини.

                                                                                         За інформацією Українського Жіночого Фонду

  Категорія: