Проект ТЕАМ. Розпочався перший в цьому році табір активної реабілітації

4 Квітня 2017 Друкувати цю новину

Перший в цьому році табір активної реабілітації розпочався  на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру НКСІУ, який вже традиційно гостинно приймає нас і сприяє в підготовці всіх заходів передбачених програмою табору. Захід пройде з 4 по 16 квітня в рамках реалізації Міжнародного проекту «Тренінги, розширення економічних можливостей, допоміжні технології та послуги медичної/фізичної реабілітації» .

Організаторами вкотре виступили: Всеукраїнське громадське об’єднання «Національна Асамблея осіб з інвалідністю України» спільно з UCP Колеса для людства (США) та Українською асоціацією фізичних терапевтів за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) .

В рамках проекту заплановано проведення 6 таборів активної реабілітації, як одного з методів відновлення фізичного та соціального стану людини після ускладненої травми хребта з ураженням спинного мозку (REKRYTERINGSGRUPPEN).

Партнером в організації таборів є Всеукраїнська громадська організація осіб з інвалідністю «Група активної реабілітації».

 

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук