Проект La Joëlette: люди з інвалідністю підкорюватимуть гірські вершини

30 Травня 2017 Друкувати цю новину

Проект здійснення мрії On 3 wheels розпочинає унікальний рух подорожей із людьми з інвалідністю – La Joëlette. Вони продовж 30-31 травня разом з Іваном Маслюком підкорюватимуть найвищу точку України – гору Говерлу. Проект On 3 wheels був започаткований мрією Івана, який незважаючи на ДЦП, хотів побачити океан. У 2016 році за допомогою друзів він на спеціальному триколісному велосипеді подолав майже 5000 км і здійснив свою мрію.

Проект La Joëlette: люди з інвалідністю підкорюватимуть гірські вершини

Тоді троє друзів допомогли Іванові Маслюку, який самостійно не ходить, добратись до Лісабону, побачити океан і надихнути сотні людей з інвалідністю на здійснення своїх мрій. Тому тепер хлопці не можуть бути осторонь проблем людей з інвалідністю і, приїхавши додому, розпочали підготовку до нового, унікального для України проекту La Joëlette – підкорення вершин людьми з інвалідністю.

«Навколо нас – тисячі людей з інвалідністю, замкнутих у чотирьох стінах. Вони теж хочуть подорожувати, вести активний спосіб життя, і ми їм допоможемо», – ділиться один із засновників руху Олег Савчук.

Для подорожей з людьми з люди з інвалідністюстю використовуватимуть спеціальні візки розроблені у Франції La Joelette. Дізнавшись про плани On 3 Wheels, відомий український меценат подарував їм такий візок.

«Я вірю, що завдяки цьому проекту такі люди як я зрозуміють, що суспільству вони не байдужі. А наше суспільство стане більш толерантним до таких людей і сприйматиме нас як рівних», – каже Іван Маслюк.

Зокрема, декілька разів на місяць організовуватимуть походи, тривалістю 1 - 3 дні у живописні місця України разом з людьми з інвалідністю. Перший похід відбудеться 30-31 травня на гору Говерла на чолі з Іваном Маслюком. За наступними походами можна слідкувати і долучатися на сторінці проекту у Facebook.

«Щоразу ми залучатимемо нових волонтерів в походи для того, щоб люди мали особисте спілкування з такими людьми і відчували себе причетними до змін у суспільстві. Ми пропонуємо вам приєднатися до команди On3Wheels. Станьте волонтером, учасником, лідером походів, для того щоб здійснити ще більше мрій», – каже новий учасник проекту Мирослава Кушнір.

«Ми не будемо обмежуватимемось одним візком і однією організацією. Ми хочемо, щоб люди зрозуміли проблему ізольованості людей з інвалідністю і різними способами намагалися її вирішити, одним з яких є La Joëlette. Ми надаватимемо візок La Joëlette іншим організаціям для походів, щоб він служив для людей з інвалідністю», - розповідає Сашко Луцик.

Також незабаром запустять проект на спільнокошті, де кожен охочий зможе долучитися до здійснення мрій людей з інвалідністю.

За детальною інформацією звертайтесь за телефонами: 0937293855 – Сашко Луцик або 063 15 43 265 – Олег Савчук.

Львівська міська рада

  Категорія:
  1. Nadiya
    Травень 31, 10:40 #1 Nadiya

    Хлопці, Ви молодці!
    Я сама обожнюю гори та подорожі! Маю 3 групу інвалідності загального захворювання, що для подорожей вимагає від мене лишень більше уваги приділяти фізичній підготовці. Та завжди із захопленням читала про людей з важкою формою інвалідності, які підкорюють вершини, займаються альпінізмом чи, навіть, скелелазанням! Та всі вони – іноземці…. я радію за них, та сумую за моїх співвітчизників… бо ж трохи більше коштів та ентузіазму сторонніх – і їхні мрії також можуть здійснюватися! Як здійснилася мрія Івана.

    Reply to this comment

Додати коментар

Напишіть відгук