Президент доручив виділити 10 млн на підручники для сліпих школярів

28 Липня 2013 Друкувати цю новину

Згідно з новими соцініціативами Президента України Віктора Януковича на придбання підручників та методичних посібників для загальноосвітніх навчальних закладів, де навчаються діти з вадами зору, доручено виділити 10 мільйонів гривень.

 Про це у четвер на прес-конференції в Укрінформі заявила начальник відділу інклюзивної освіти й інтернатних закладів Міністерства освіти й науки України Віра Шинкаренко.

 "У соціальних ініціативах Президента України було визначено завдання щодо забезпечення підручниками та методичними посібниками навчальних закладів для дітей з вадами зору зі шрифтом Брайля. З цією метою виділено 10 мільйонів гривень", - сказала Шинкаренко.

 За її словами, колегією МОН уже затверджено список навчальних посібників і матеріалів, які починаючи з 2013 року видаватимуться коштом держбюджету.

 Шинкаренко також нагадала, що відповідно до Державної цільової програми "Національний план дій з реалізації Конвенції про права осіб з інвалідністю" на період до 2020 року передбачено внесення змін до низки нормативно-правових актів щодо створення відповідних умов та розроблення спеціальних тестів для дітей із обмеженими можливостями: проблемами зору, слуху та опорно-рухового апарату.

 "Тому на державному рівні, як бачите, проблема теж починає вирішуватися", - підсумувала Шинкаренко.

www.ukrinform.ua

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук