Прес-конференція громадських організацій осіб з інвалідністю: «Загублені права: вперше голос громадських організацій людей з інвалідністю з України прозвучав в Комітеті ООН»

28 Квітня 2015 Друкувати цю новину

middle_fc64de9dc31a29 квітня о 14.00 прес-конференція громадських організацій осіб з інвалідністю: «Загублені права: вперше голос громадських організацій людей з інвалідністю з України прозвучав в Комітеті ООН». (Зала 1)

Організатор: Національна Асамблея осіб з інвалідністю України.

Учасники:

  • Наталія Скрипка - виконавчий директор Всеукраїнського громадського об'єднання «Національна Асамблея осіб з інвалідністю України»;
  • Раїса Кравченко - виконавчий директор Всеукраїнської громадської організації «Коаліція захисту прав осіб з інвалідністю та осіб з інтелектуальною недостатністю»;
  • Ярослав Грибальський - голова правління Всеукраїнської громадської організації осіб з інвалідністю «Група активної реабілітації»;
  • Богдан Мойса - представник Всеукраїнської молодіжної громадської організації осіб з інвалідністю з вадами зору «Генерація успішної дії»; представники громадських об'єднань людей з інвалідністю.

Довідково.

Вже у вересні 2015 року Україна має звітуватись в Комітеті ООН з прав людей з інвалідністю стосовно виконання Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю. Наразі у межах підготовки звіту уряду Комітет ООН заслуховує Альтернативні звіти та рекомендації громадських організації людей з інвалідністю. 

Уперше представники громадських об'єднань людей з інвалідністю з України виступили з Альтернативним звітом перед Комітетом ООН з прав людей з інвалідністю та говорили про дотримання своїх прав на високому міжнародному рівні, про необхідність впровадження системних змін в нашій державі, про бар'єри, які заважають їм бути включеними у суспільство. Увага акцентувалась на питаннях дискримінації, доступності, освіти, охорони здоров'я, працевлаштування, прав дітей та жінок з інвалідністю, переселенців з інвалідністю, відновлення прав недієздатних та ін. 

Адреса «Укрінформу»: вул. Б. Хмельницького, 8/16 (ст. м. «Театральна»)

Контактні телефони: (044) 279-22-42, 279-00-05, 244-90-47

Вхід за службовими посвідченнями та картками НСЖУ.

Укрінформ

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук