До уваги ЗМІ. Уряд України, ЮНІСЕФ та громадські організації підпишуть меморандум про взаєморозуміння для запровадження національної платформи раннього втручання

by sancho | 11 Квітня 2017 09:00

Київ, 13 квітня 2017  – Уряд України, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ), міжнародні та національні громадські організації підпишуть меморандум щодо запровадження національної платформи раннього втручання. Ця платформа будуватиме діалог між громадянським суспільством і урядом щодо створення системи раннього втручання в Україні, яка допомагатиме маленьким дітям з інвалідністю, порушеннями розвитку чи ризиком їх виникнення і їхнім батькам. Система раннього втручання підтримує всю сім'ю, даючи їй навички, необхідні для забезпечення найкращих умов для збереження здоров'я дитини, її розвитку і навчання.

Уряд України, ЮНІСЕФ та громадські організації підпишуть меморандум про взаєморозуміння для запровадження національної платформи раннього втручання

Меморандум підпишуть Міністерство охорони здоров'я, Міністерство освіти та Міністерство соціальної політики, а також Національна Асамблея людей з інвалідністю України, Благодійний фонд «Інститут раннього втручання», Всеукраїнська Фундація «Захист прав дітей», Фундація «Soft Tulip» (Нідерланди), Європейська асоціація раннього втручання «EURLYAID» та ЮНІСЕФ.

Журналісти запрошуються на прес-брифінг та офіційну церемонію підписання меморандуму, що почнеться об 11:00 у четвер, 13 квітня 2017 року, за адресою:

м. Київ, вул. Інститутська, 7, Клуб Кабінету Міністрів України.

Учасники заходу:

Журналістам необхідно зареєструватися, відправивши запит на електронну адресу: ipoberezhna@unicef.org[1] до 20:00 у середу, 12 квітня.

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, зв'яжіться з Юлією Побережною в ЮНІСЕФ за телефоном: +38 050 388 29 51 або електронною поштою: ipoberezhna@unicef.org[1].

Endnotes:
  1. ipoberezhna@unicef.org: mailto:ipoberezhna@unicef.org

Source URL: http://naiu.org.ua/pres-anons-uryad-ukrayiny-yunisef-ta-gromadski-organizatsiyi-pidpyshut-memorandum-pro-vzayemorozuminnya-dlya-zaprovadzhennya-natsionalnoyi-platformy-rannogo-vtruchannya/