До уваги ЗМІ. Уряд України, ЮНІСЕФ та громадські організації підпишуть меморандум про взаєморозуміння для запровадження національної платформи раннього втручання

11 Квітня 2017 Друкувати цю новину

Київ, 13 квітня 2017  – Уряд України, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ), міжнародні та національні громадські організації підпишуть меморандум щодо запровадження національної платформи раннього втручання. Ця платформа будуватиме діалог між громадянським суспільством і урядом щодо створення системи раннього втручання в Україні, яка допомагатиме маленьким дітям з інвалідністю, порушеннями розвитку чи ризиком їх виникнення і їхнім батькам. Система раннього втручання підтримує всю сім'ю, даючи їй навички, необхідні для забезпечення найкращих умов для збереження здоров'я дитини, її розвитку і навчання.

Уряд України, ЮНІСЕФ та громадські організації підпишуть меморандум про взаєморозуміння для запровадження національної платформи раннього втручання

Меморандум підпишуть Міністерство охорони здоров'я, Міністерство освіти та Міністерство соціальної політики, а також Національна Асамблея людей з інвалідністю України, Благодійний фонд «Інститут раннього втручання», Всеукраїнська Фундація «Захист прав дітей», Фундація «Soft Tulip» (Нідерланди), Європейська асоціація раннього втручання «EURLYAID» та ЮНІСЕФ.

Журналісти запрошуються на прес-брифінг та офіційну церемонію підписання меморандуму, що почнеться об 11:00 у четвер, 13 квітня 2017 року, за адресою:

м. Київ, вул. Інститутська, 7, Клуб Кабінету Міністрів України.

Учасники заходу:

  • Павло Розенко, Віце-прем’єр-міністр України
  • Уляна Супрун, в.о. Міністра охорони здоров’я України
  • Вольфганг Біндзайль, заступник голови місії посольства Німеччини в Україні
  • Джованна Барберіс, Голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні
  • Лілія Гриневич, Міністр освіти і науки України
  • Андрій Рева, Міністр соціальної політики України
  • Валерій Сушкевич, Уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю, голова Всеукраїнського громадського об’єднання «Національна Асамблея людей з інвалідністю України»
  • Представники Харківської обласної державної адміністрації, Благодійного фонду «Інститут раннього втручання» для дітей з порушеннями розвитку та дітей-осіб з інвалідністю, Всеукраїнської фундації «Захист прав дітей», Фундації «Soft Tulip» (Нідерланди), Європейської асоціації раннього втручання.

Журналістам необхідно зареєструватися, відправивши запит на електронну адресу: ipoberezhna@unicef.org до 20:00 у середу, 12 квітня.

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, зв'яжіться з Юлією Побережною в ЮНІСЕФ за телефоном: +38 050 388 29 51 або електронною поштою: ipoberezhna@unicef.org.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук