Представника Національної Асамблеї людей з інвалідністю України включено до складу Міжгалузевої ради з питань розвитку електронного урядування

21 Вересня 2017 Друкувати цю новину

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24 травня 2017 р. №356 “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 14 січня 2009 р. №4” до складу Міжгалузевої ради з питань розвитку електронного врядування включено Скрипку Наталію Сергіївну – виконавчого  директора НАІУ.

Цей орган має забезпечити єдину координацію реалізації Концепції розвитку електронного урядування в Україні, політичну волю та взаємне узгодження всіх завдань. Планується впровадження міжнародного досвіду роботи з державними актами за принципом Digital by Default – усі акти КМУ підлягатимуть додатковій цифровій експертизі, що передбачає цифровий спосіб реалізації описаного процесу як пріоритетний.

Кабінет Міністрів України схвалив Концепцію розвитку електронного урядування в Україні, яка визначатиме головні цілі, пріоритетні напрямки та заходи розвитку до 2020 року. Відповідне розпорядження Уряд прийняв на засіданні 20 вересня 2017 року.

Важливо відзначити, що за останні два роки Україна піднялась на 25 позицій у світовому рейтингу е-урядування, на 45 позицій та на 30 позицій – у рейтингах відкритих даних. Подальший стрімкий розвиток можливий лише за умови застосування революційних підходів та найбільш перспективних технологій, що, власне, передбачено проектом Концепції.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук