Представники міжнародного благодійного фонду зустрілись із дітьми-людини з інвалідністюми та їхніми батьками

11 Липня 2013 Друкувати цю новину

З метою ініціювання створення реабілітаційного центру у місті Долина відбулася зустріч представників Міжнародного благодійного фонду «Надія Є», дітей-осіб з інвалідністю, їх батьків з представниками влади Долинського району.

У зустрічі взяли участь 30 дітей-осіб з інвалідністю, а зі сторони влади — керівник апарату Долинської районної державної адміністрації Катерина Олійник, заступник голови районної ради Микола Гуцуляк, секретар Долинської міської ради Віктор Гошилик та керуюча справами виконавчого комітету Долинської міської ради Світлана Сапетна.

Захід відбувся у формі театралізованого дійства і став одним із перших етапів на шляху до створення необхідного в районі реабілітаційного центру для дітей-осіб з інвалідністю та молодих осіб з інвалідністю. До слова, у районі вже зроблено відповідні кроки, зокрема, прийнято рішення районної ради «Про створення Долинського районного центру соціальної реабілітації дітей-осіб з інвалідністю», яким передбачено створити Долинський районний центр соціальної реабілітації дітей-осіб з інвалідністю.

Правда

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук