Працевлаштування осіб з інвалідністю-турбота спільна

18 Травня 2015 Друкувати цю новину

9XSds0uoJDY7 травня працівниками Городенківського районного центру зайнятості проведено «круглий стіл» з роботодавцями району з питань працевлаштування осіб з інвалідністю та виконання 4-х відсоткового нормативу по створенню робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю. В заході взяла начальник відділу з питань соціального захисту осіб з інвалідністю управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Гавриш.

Відкрила захід директор районного центру зайнятості Марія Філіпенко, яка зокрема зазначила, що особи з обмеженими фізичними можливостями користуються такими ж правами і обов’язками, як і працездатні особи. Якщо людина потрапила в біду, наш обов’язок «подати їй руку допомоги», не залишитися осторонь, зрозуміти, допомогти працевлаштуватись, зокрема наголосила на наданні дотації роботодавцю за рахунок коштів Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю на створення спеціальних робочих місць для осіб з інвалідністю.

Спеціалісти центру зайнятості поінформували про особливості працевлаштування та професійного навчання осіб з обмеженими фізичними можливостями. Гарантування доступу до гідної освіти і робочих місць на сьогодні є одним із пріоритетних напрямків соціальної політики держави і завдяки взаємній доброзичливості та чуйності можна підвищити ефективність соціального захисту громадян з інвалідністю та рівень їх зайнятості.

Про потреби таких осіб з метою реабілітації виступила начальник відділу з питань соціального обслуговування осіб з інвалідністю управління праці та соціального захисту населення Наталія Гавриш.

У цікавій фаховій дискусії учасники «круглого столу» висловлювали своє бачення працевлаштування людей з інвалідністю, ділилися наболілими питаннями.

Івано-Франківський ОЦЗ

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук