Полтавці відчули на собі проблеми людей з інвалідністю

26 Вересня 2016 Друкувати цю новину

У рамках фестивалю "Майстерня міста" в Полтаві відбулася презентація “Універсальний дизайн. Місто, зручне для всіх”. Полтавцям презентували технічні засоби, які могли б покращити якість життя людей з особливими потребами в місті.

Полтавці відчули на собі проблеми людей з інвалідністю

Крім того, організатори заходу запропонували полтавцям  відчути на собі проблеми людей з інвалідністю.

 

Волонтерам закривали очі та пропонували спуститися з конструкції, на якій розташований павільйон. Крім того, кожен охочий мав змогу сісти на візок та спробувати заїхати чи з'їхати з пандусу. В експерименті брали участь як волонтери, так і представники міської влади, зокрема заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів (питання ЖКГ) Олексій Чепурко.

Полтавці відчули на собі проблеми людей з інвалідністю

Даною акцією організатори хотіли, окрім іншого, запропонувати чиновникам своє бачення вирішення проблем доступності міста для людей з особливими потребами.

"Ми вивчали мову жестів, ми сідали на візки, ми пробували, що таке доступність/недоступність. Для нас було важливо, щоб саме люди, від яких безпосередньо залежить комфортне проживання в нашому місті, не лише були присутніми, але і пропустили це все крізь себе",  — прокоментувала захід регіональна представниця Національної Асамблеї осіб з інвалідністю України Ірина Твердохліб.

Організаторами презентації стали Фонд розвитку громади "Ініціатива", Полтавський обласний осередок ВГО "Генерація успішної дії", Фізкультурно-спортивний клуб осіб з інвалідністю "Віра".

Людмила Гудзь, Костянтин Корягін

Громадське

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук