Політика рівності це не тільки справедливо, а й вигідно для бізнесу

Політика рівності це не тільки справедливо, а й вигідно для бізнесу
25 Травня 2016
Друкувати цю новину

У Києві пройшов HR-форум з питань політики рівності на робочому місті.

перший в Україні HR-форум з питань політики рівності.

У Києві (на території НСК “Олімійський”) відкрився перший в Україні HR-форум з питань політики рівності.

На форум прийшло близько сотні учасників. Під час заходу власним досвідом впровадження політики рівності поділились Ernst&YoungUkraine, Британська рада, LUSH, Ашан Україна, ManPower.

Власним досвідом поділились  Ernst&YoungUkraine, Британська рада, LUSH, Ашан Україна, ManPower.

Фото. Власним досвідом поділились  Ernst&YoungUkraine, Британська рада, LUSH, Ашан Україна, ManPower.

Форум дав можливість отримати інформацію щодо кращих кейсів українського бізнес-середовища, які вже мають політику рівності, дізнатися з перших рук, що таке дискримінація на робочому місці та як її уникнути, підвищити свою конкурентоздатність на ринку, завести нові знайомства.

В рамках форуму відбулась дискусія: “Рефреймінг корпоративної політики. Чому корпоративна рівність не тільки справедливо, але й добре для бізнесу?”.Учасниками дискусії виступили:  Руслан Лемещук – Викладач програм МВА, професор. Сертифікований бізнес-тренер (SBTA), член Британського співтовариства психологів; Марина Захар‘їна – Headof HR, EY в Україні,Член Правління Комітету з управління персоналом EBA; Роман Романов, МФ «Відродження» – Директор Програмної ініціативи “Права людини та правосуддя”; Лариса Онипко – керівник проєкту «Премія HR-бренд Україна», HeadHunter України; Наталія Романенко – Президент ECF Ukraine, організаційний коуч та засновниця HR-LAND; Наталія Василюк – заступниця директора Британської Ради в Україні.

Також учасники пройшли  тренінги з політики рівності. Що таке дискримінація? Її форми та види. Що таке політика рівності та чому щасливі співробітники збільшують прибуток компанії?

КРАЩІ КЕЙСИ: EрнстендЯнг в Україні, Британська рада, Ашан Україна, ManPower Україна – Як впровадження політики рівності вплинуло на лояльність співробітників?

І на закінчення форуму організатори презентували проєкт “Український індекс корпоративної рівності”. Дискусія учасників Індексу, зокрема:

  • Ашан Україна поділились тим, як залучення до праці людей з інвалідністю допомагає їм тримати першість серед гіпермаркетів України.
  • Лаш Україна – як їх маркетингова та hr-стратегії щодо ЛГБТ-спільноти щодня збільшують прибуток компанії.
  • Громадське радіо – про гендерний мейнстрімінг як інструмент дотримання стандартів, а також спосіб урізноманітнити пул експертів.

Форум став корисним для: HR, топ-менеджерів та осіб, які приймають рішення щодо корпоративної політики компанії, в цілому для українського бізнесу, який слідкує за новими тенденціями ведення корпоративної культури та бажає отримати бенефіти від людського капіталу.

Форум організований Всеукраїнською благодійною організацією «Точка опори» у співпраці з Національною Асамблеєю осіб з інвалідністю України та Жіночим консорціумом України за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження», Генеральним кар’єрним партнером є HeadHunter Україна.

  Категорія: