Перевірка використання коштів у Херсоні

24 Березня 2015 Друкувати цю новину

PictureКошти використовуються за призначенням. Саме до такого висновку дійшли спеціалісти Херсонського обласного відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю, здійснивши планову перевірку Херсонського центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат.

Спеціалісти відділення ознайомились з наданими їм документами з питання нарахування та виплати компенсації людини з інвалідністюм області замість невикористаного санаторно-курортного лікування за 2014 рік.

Виплата компенсації замість невикористаного санаторно-курортного лікування проводиться Центром відповідно до Порядку виплати грошової компенсації вартості санаторно-курортного лікування деяким категоріям громадян та Порядком виплати деяким категоріям осіб з інвалідністю грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки та вартості самостійного санаторно-курортного лікування, затверджених відповідними постановами Кабінету Міністрів України.

За напрямком «Санаторно-курортне оздоровлення осіб з інвалідністю» в Херсонській області станом на 01.01.2015 року профінансовано видатки на суму 213244 грн., у тому числі Центр здійснив виплату на суму 202167,55 грн. Виплата грошової компенсації вартості санаторно-курортного лікування проводиться згідно з розпорядженнями або повідомленнями районних управлінь праці та соціального захисту населення.

Кошти Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю, призначені для фінансування державних програм соціального захисту осіб з інвалідністю, було використано за призначенням і відповідно до затверджених Фондом кошторисів.

Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук