Передплата газет для осіб з інвалідністю Тернопільщини

17 Вересня 2014 Друкувати цю новину

86e8e67edae9219d12d438efd5f5a939_XLУ відповідності до постанови КМУ від 31.01.2007р. №70 «Про реалізацію статей 19-20 Закону України  «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю», Тернопільським обласним відділенням Фондом соціального захисту осіб з інвалідністю завершується підписка на 2014 рік. Близько 352 осіб з інвалідністю І та ІІ групи мали змогу отримати фінансову допомогу на  безповоротній основі для передплати  одного друкованого періодичного видання, засновником якого є Всеукраїнська громадська  організація осіб з інвалідністю.

Найбільшою популярністю серед передплатників Тернопільської області  користуються видання   “Наше життя”,  “Без бар’єрів”, “Сила духу”. Адже вся інформація висвітлюється на їхніх сторінках  щодо соціального  захисту та правового забезпечення  осіб з інвалідністю, надаються кваліфіковані коментарі та консультації фахівців (медиків, психологів), представників органів виконавчої влади, практичні поради, новини у сфері медицини, реабілітації та багато іншого.

Перелік друкованих засобів масової інформації всеукраїнських організацій  осіб з інвалідністю дозволених для передплати людини з інвалідністюм І та ІІ груп, затверджений наказом Міністерства соціальної політики України №653 від 16.10.2012р.

Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук