ПАТКБ «ПРАВЕКС-БАНК» пропонує Вам співробітництво

16 Лютого 2017 Друкувати цю новину

ПАТКБ «ПРАВЕКС-БАНК» пропонує Вам співробітництвоМожливо, Ви не маєте досвіду роботи у банківській сфері. При цьому, якщо Ви вмієте налагоджувати і підтримувати взаємовідносини з людьми, здібні до навчання, спрямовані на результат і готові працювати у команді, то саме Вам - ПАТКБ «Правекс-Банк» надає можливість реалізувати Ваш потенціал і заробити гроші.

Важливою складовою успішного розвитку ПРАВЕКС-БАНКУ в конкурентних умовах сьогоднішнього ринку є формування команди професіоналів. Банк вирішує це завдання шляхом об'єднання трьох складових – сильного менеджменту, ефективної організаційної структури й кадрової політики, спрямованої на розвиток і мотивацію персоналу.

Банк швидко змінюється і розвивається відповідно до потреб ринку та клієнтів, розробляються нові продукти і нові напрямки діяльності. Відповідно, постійно існує потреба у кваліфікованих фахівцях. Для успішного вирішення цього завдання, в банку розроблена й впроваджена ефективна система залучення та розвитку персоналу.

На сьогоднішній день банк може запропонувати людям з інвалідністю наступні вакансії:

Кількість вакансій по містах

Діловод загального документообігу

Cпеціаліст з продажів мм. Київ, Біла Церква, Дніпропетровськ, Харків, Херсон, Бориспіль, Вишневе, Умань

Бухгалтер-касир у відділення мм. Київ, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Одеса, Полтава, Суми, Ужгород, Вишневе, Українка

За додатковою інформацією звертайтесь за адресою:

м.Київ, Кловський Узвіз, 9/2, оф. 42

+38 044 201-16-72

pravex.com

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук