Паралімпійці України яскраво завершили змагання кубку світу з пауерліфтингу

23 Лютого 2018 Друкувати цю новину

Паралімпійці України яскраво завершили змагання кубку світу з пауерліфтингу

Національна паралімпійська збірна команда з пауерліфтингу 20 лютого яскраво завершила змагання кубку світу, виборовши ще 2 високі нагороди - золото та срібло. Відтак, у доробку команди - 2 золоті та 2 срібні медалі й станом на сьогодні - друге місце серед дорослих (після команд Нігерії та Йорданії, котрі розділили 1 місце), а також 3 золоті медалі та перше місце серед юніорів (також станом на 20 лютого). 6 із семи пауерліфтерів України повертаються на Батьківщину з високими нагородами!

Яскраву крапку змагань поставила Раїса Топоркова, котра виборола золоту нагороду у ваговій категорії до 61 кг і «витисла» 101 кг. Срібну нагороду завоювала Олійник Наталія у ваговій категорії до 67 кг до і результатом - 100 кг.

Вітаємо переможців цього кубку світу з пауерліфтингу:

Паралімпійці України яскраво завершили змагання кубку світу з пауерліфтингу

Дорослі:

  • Лідія Соловйова - золото,
  • Раїса Топоркова - золото,
  • Олійник Наталя - срібло,
  • Ксенія Токар - срібло.

Юніори:

  • Ксенія Токар - золото,
  • Василь Рожко - золото,
  • Денис Остапук - золото.

Кубок світу проходить з 14 по 23 лютого у м. Дубаї, ОАО, у ньому беруть участь 130 найсильніших паралімпійців, у тім числі - 7 пауерліфтерів з України. Результати можна переглянyти за лінком: https://www.paralympic.org/powerlifting/results.

До речі, просимо звернути увагу: змагання ще триватимуть до 22 лютого включно, українська ж команда вже завершила змагатись, адже не представлена в тих вагових категоріях, що демонструватимуться 21 та 22 лютого.

Ваша підтримка - наша перемога!

Прес-служба НКСІУ

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук