ПАРАЛІМПІАДА-2018: УКРАЇНСЬКА ЗБІРНА ВИБОРОЛА ВЖЕ ТРЕТЄ “ЗОЛОТО”

by sancho | 12 Березня 2018 11:41

Ігор Рептюх став першим у змаганнях лижників на 20-кілометровій дистанції.

На XII Паралімпійських іграх у Пхьончхані українець Ігор Рептюх виборов золоту нагороду у змаганнях лижників на 20-кілометровій дистанції вільним стилем серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату. Це вже третє "золото" у добірці української збірної на Паралімпіаді-2018.

Рептюх подолав дистанцію за 44 хвилини 52,4 секунди. Його найближчий суперник відстав від нього майже на дві хвилини – другим фінішував француз Бенжамін Дав'є. На третьому місці перегонів – представник Норвегії Хакон Олсруд. Варто зазначити, що для Рептюха це вже друга медаль у Пхьончхані – раніше він виборов "бронзу" на дистанції 7,5 км у біатлонному спринті.

Ще один українець Сергій Романюк у цій дисципліні посів сьоме місце. Він подолав дистанцію за 50 хвилин 44,8 секунди.

Також українці завоювали "срібло" та "бронзу". Оксана Шишкова стала другою у лижних перегонах спортсменів із вадами зору на відстані 15 кілометрів. Перед цим Шишкова вже посідала друге місце у біатлонному спринті. На дистанції 15 кілометрів стоячи бронзовою призеркою стала Людмила Ляшенко. До цього вона фінішувала третьою у біатлоні на 6 кілометрів.

В активі збірної України вже дев'ять нагород – три "золота", два "срібла" та чотири "бронзи". Після третього дня змагань Україна посіла третє місце у загальному медальному заліку разом із Канадою. Першість – у США та Франції.

Source URL: http://naiu.org.ua/paralimpiada-2018-ukrayinska-zbirna-vyborola-vzhe-tretye-zoloto/