Організації людей з особливими потребами підписали меморандум з Олександром Шевченком

26 Листопада 2014 Друкувати цю новину

Олександр Шевченко сприятиме вирішенню проблем людей з особливими потребами. Громадські організації області висловили довіру кандидату в народні депутати. Представники 6-ти організацій підписали меморандум про співпрацю. Під час зустрічі директор ТК «Буковель» пообіцяв вирішити нагальну проблему чотирьох сімей. Їм Олександр Шевченко подарує по однокімнатній квартирі.

DSC_0039

За словами керівника національної асамблеї осіб з інвалідністю в Івано-Франківській області Миколи Макара, з Олександром Шевченком люди з особливими потребами зустрічаються часто. Вперше побували на «Буковелі». Люди на візках проводили аудит доступності курорту для людей з особливими потребами. Інфраструктура «Буковелю» отримала позитивну оцінку. Інша справа - Івано-Франківськ. Проблем існує чимало : доступність інфраструктури, транспорт, відсутність реабілітаційного центру.

«Думаю, що співпраця буде корисною для нас, - переконаний Микола Макар, - Олександр Шевченко – людина справи. Спираючись на його підтримку, я впевнений, що все задумане нам вдасться реалізувати».

Микола Макар прикутий до інвалідного візка. Живе у багатоповерхівці, спеціально для себе облаштував ліфт, щоправда послужив він недовго. Два роки тому підйомник обірвався і для сім’ї Макар цей випадок ледь не закінчився трагедією. Постраждали усі троє : дружина, син та сам Микола. Чекати допомоги від діючої влади родина уже стомилася. До кого лише не зверталися. Допомогти погодився Олександр Шевченко. І вже найближчим часом з Німеччини має надійти спеціально оснащений для людей з особливими потребами підйомник. До слова, таких підйомників в Україні не виготовляють.

«Сьогоднішня влада міста забула про людей з особливими потребами, - вважає Олександр Шевченко, - Будучи депутатом Верховної Ради, візьму на себе зобов’язання привести в норму законодавство і фінансове забезпечення осіб з інвалідністю».

Бріз

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук