Організація рекреаційно-реабілітаційних програм для осіб з інвалідністю в природних умовах. Фотозвіт

27 Липня 2018 Друкувати цю новину

На території Національного природного парку «Дністровський каньйон» на Івано-Франківщині триває навчальний  семінар  «Організація рекреаційно-реабілітаційних програм для осіб з інвалідністю в природних умовах», який проводить Національна Асамблея людей з інвалідністю України (НАІУ) спільно з  ГО «Товариство «Зелений Хрест»  з 24 - 28 липня 2018 року.

В рамках семінару вже традиційно 12-й рік поспіль проходить сплав по річці Дністер у супроводі досвідчених інструкторів.  Гасло сплаву цього року "За збереження Дністра від забудови ГЕСами".

Цього року у нас 60 учасників,  серед яких: представники громадських організацій осіб з інвалідністю та волонтери з усієї України. Учасники ознайомились із основними вимогами організації та проведення рекреаційно-реабілітаційних програм для осіб з інвалідністю в природних умовах, сучасними методиками та особливостями і технікою сплаву.

Сплав відбувається в Дністровському каньоні, який відомий своїми мальовничими панорамними краєвидами з високих крутих берегів, чарівними ранковими туманами, сріблястими водоспадами, травертиновими скелями, що нависають над водою, печерами та гротами, в яких здавна шукали усамітнення відлюдники та ченці.

Дякуємо усім учасникам! До наступного року!

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук