Оплата вартості навчання та перекваліфікації

6 Листопада 2014 Друкувати цю новину

Picture (2)Відбулося засідання Комісії з розгляду питань щодо надання фінансової допомоги на безповоротній основі людини з інвалідністюм для оплати вартості їх навчання та перекваліфікації, що створена при Харківському обласному відділенні Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю.

Члени Комісії – представники Департаментів обласної адміністрації – соціального захисту населення, науки і освіти, економіки і міжнародних відносин, а також служби зайнятості, МСЕК та представники громадських організацій зацікавлено обговорювали кожну кандидатуру особи, яка звернулася до відділення Фонду з проханням надати допомогу на оплату навчання.

На засідання Комісії були запрошені всі студенти та їх батьки й опікуни, представники учбових закладів.

Розмова вийшла принципова та об’єктивна. Відповідно до рекомендацій Комісії продовжать навчання на наступному кваліфікаційному рівні 2 особи, 1 особа підвищить кваліфікацію та 18 осіб розпочнуть навчання за допомогою Фонду. Серед тих, хто вперше звернувся до Фонду, 8 студентів 1 курсу та 7 студентів 2 курсу. Всі молоді люди отримали надію на підтримку у здобутті освіти для досягнення кінцевого результату – працевлаштування з метою соціалізації у суспільстві. Саме на обов’язковому працевлаштуванні після закінчення навчання наполягав у своєму виступі член Комісії - президент Харківської міської громадської організації «Соціально-реабілітаційний центр незрячих», радник Харківського міського голови по зв’язках з громадськістю Москалець С.Д.

Протягом 10 днів з дня прийняття рішення про надання допомоги, відділенням Фонду укладені всі договори з навчальними закладами про надання освітніх послуг.

Залишається тільки побажати студентам успіхів, Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю - наповнення бюджету, а нашій державі - стабільності та миру, яких нам не вистачає.

Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук