Оксана Янішевська: Ми маємо виховати толерантне суспільство

29 Жовтня 2014 Друкувати цю новину

Заступник голови облдержадміністрації Оксана Янішевська впевнена, що представники обласної влади, педагоги та керівники навчальних закладів мають створити всі умови для людей з особливими потребами. Про це вона сказала під час Обласного форумі освітян.

image

– Сьогодні перед нами стоїть величезне завдання виховати не тільки патріотів, а й толерантних дітей, а значить і толерантне суспільство, – зазначила Оксана Янішевська.

Заступник голови разом з керівником громадської організації «Перемогти себе» Ганною Міронюк передали представникам обласних навчальних закладів посібники «Архітектурна доступність шкіл».

– В місті Миколаєві ми багато працюємо над цим питанням, і я хочу, щоб ми продовжили цю роботу, щодо дітей з особливими потребами, щоб вони мали безбар’єрний доступ до навчальних закладів, – сказала заступник голови облдержадміністрації.

Вона також акцентувала увагу, що безбар’єрний доступ потрібен і дорослим людям, а особливо тим, хто захищаючи нашу землю, повернулися скаліченими зі сходу країни.

В свою чергу, Ганна Міронюк зазначила, що люди з інвалідністю – справжні патріоти. Так, в вересні поточного року люди з особливими потребами з Миколаївської області змогли відвідати Марш миру, який пройшов в столиці держави. Крім того, вона зазначила, що згідно зі статтею 24 Конвенції ООН, люди з інвалідністю мають право на навчання.

– Роботи буде багато. Ми презентуємо книги, в яких описано, як створити безбар’єрний доступ в школах. Мова йде і про діток на візках, які також бажають брати участь у шкільному житті. Ми порушили проблему  виборчих дільниць, які розташовані у школах, адже змогу проголосувати повинні мати всі виборці. І це не тільки пандуси, це і санвузли, і прилеглі території. Тому, давайте працювати разом, давайте будемо патріотами, бо люди з інвалідністю теж за Україну, – зазначила вона.

Миколаївська ОДА

  Категорія:
  1. Ганна
    Жовтень 30, 00:35 #1 Ганна

    МОГО ,,Перемогти Себе ,, є членами Національноі Асамблеі Інвалідів Украіни, і щиро вдячні НАІУ за співпрацю і необхідну інформацію і літературу отриману від НАІУ, в тому числі і ,, Архітектурну доступність шкіл,,та саме НАІУ були ініціаторами ,,Маршу миру,,!!! Маємо право на життя- ,,Перемогти себе ,, щиро вдячні!!! Об’єднавшись – досягнемо більше!!! С повагою голова МОГО ,,Перемогти себе,, Ганна Миронюк.

    Reply to this comment

Додати коментар

Напишіть відгук