Обучение популярным профессиям – в 18 городах Украины – предложение от ЧП “Эксклюзив-Гарант”

by Наталія | 15 Листопада 2017 10:57

Обучение популярным профессиям - в 18 городах Украины - предложение от ЧП "Эксклюзив-Гарант"Приватне підприємство «ЕКСКЛЮЗИВ – ГАРАНТ» пропонує провести НАВЧАННЯ, перенавчання, заняття з підвищення кваліфікації представників від Вашої організації. Наша компанія працює на ринку освітніх послуг більше 18 років і є лідером. Навчання проводиться з ряду затребуваних і популярних напрямків за сучасними учбовими програмами (ціну вказано для міні-груп 2-5 осіб). Ціна за ПОВНИЙ курс:

Та ще близько 30 курсів різних напрямів. Пропонуємо по кожному напряму як експрес курс - короткостроковий, так і поглиблене навчання 1-3 міс.

Наші філії знаходяться в наступних містах: Дніпро (Дніпропетровськ), Кривий Ріг, Кам'янське (Дніпродзержинськ), Нікополь, Запоріжжя, Мелітополь, Київ, Миколаїв, Харків, Лозова, Павлоград, Олександрія, Бердянськ, Кіровоград, Одеса, Житомир, Покровськ (Красноармійськ), Чернігів, Краматорськ.

Також ми активно практикуємо форму навчання онлайн, через skype. Можливе розглядання питання організації навчання у регіоні, де не має нашого діючого відділення.

Звернемо увагу, що кожен 3 слухач звертається саме до нас на навчання за рекомендацією, або на повторне навчання.

Ми пропонуємо майже по кожному напряму навчання як експрес к-короткостроковий курс 1-2, так і поглиблене навчання- 3-10 міс.

Можливо розглядання питання організації навчання у регіоні, де немає нашого діючого відділення.

Мі постійно проводимо моніторинг цін на освітні послуги. Наші ціни доволі демократичні.

На сьогодні ми маємо багатий досвід успішної співпраці з різними підприємствами України по навчанню працівників і з цілою низкою благодійних фондів різних країн.

Як що потрібно швидко та якісно навчитися, перевчитися, тоді Вам до нас!

Директор С.Р. Горгальов

Виконувач Рубан Олександра Вікторівна

Т. 0967872215

ел. пошта - a967872215@i.ua www.career.org.ua

Source URL: http://naiu.org.ua/obuchenye-populyarnym-professyyam-v-18-gorodah-ukrayny-predlozhenye-ot-chp-eksklyuzyv-garant/