Обласні змагання з легкої атлетики

27 Листопада 2014 Друкувати цю новину

Picture20 листопада 2014 року регіональний центр з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт» провів змагання з легкої атлетики пам’яті Балашева Дмитра Сергійовича. На змаганнях були присутні почесні гості: мати та рідні Дмитра, заступник директора Київського обласного відділення фонду соціального захисту осіб з інвалідністю Полозук Роман Вікторович, заступник начальника управління молоді і спорту КОДА Баклицький Антон Костянтинович, в. о. начальника навчально-спортивного відділу Укрцентру «Інваспорт», Заслужений майстер спорту України, гросмейстер Жильцова Любов Василівна, Заслужений майстер спорту України, легенда українського спорту, учасник 5-ти Паралімпійських ігор, рекордсмен світу та Європи, почесний громадянин міста Бровари Ліщинський Василь Вікторович.

У змаганнях взяли участь спортсмени-інваліди з Баришівського, Макарівського, Боярського, Переяслав-Хмельницького, Броварського, Таращанського, Києво-Святошинського, Фастівського, Обухівського районів. Усього у змаганнях брали участь близько 90 спортсменів-осіб з інвалідністю Київщини.

Змагання проводились з бігу на 60, 100, 200, 800 метрів, штовхання ядра, стрибки в довжину з розбігу та з місця. У змагання взяли участь спортсмени з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами слуху та зору, вродженими розумовими та фізичними вадами.

У 2014 році регіональний центр з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт» за рахунок коштів КОВФСЗІ провів три заходи з фізкультурно-спортивної реабілітації людей з інвалідністю, завдяки яким 49  пройшли реабілітацію.

Після закінчення змагань всі переможці та призери отримали грамоти та теплі слова з вуст начальника КРЦ «Інваспорт» Віниченко Марії Василівни, заступник директора Київського обласного відділення ФСЗІ Полозука Романа Вікторовича,  який щиро привітав спортсменів з гарними результатами та побажав продемонструвати всю свою майстерність на чемпіонаті України.

Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук