Нові автобуси «Електрону» виїдуть на дороги Львова уже цього тижня

27 Травня 2016 Друкувати цю новину

Нові  автобуси «Електрону» виїдуть на дороги Львова уже цього тижняПояву нових автобусів від «Електрону» очікували у Львові ще на початку лютого цього року. 25 травня відбулось представлення нового транспорту. Tvoemisto.tv дізналось, коли містом повинні курсувати ці автобуси та на яких маршрутах.

Як повідомили у прес-службі міськради, нові автобуси повинні перейти на баланс міста, згідно договору, укладеним між концерном «Електрон» та АТП-1, до 31 травня.

Проте, директор ЛКП «Львівелектротранс»  Михайло Сидорович запевнив, що нині відбувається фінальний етап підписання договору з приводу списання автобусів місту. Тому очікується, що нові автобуси від «Електрону» повинні виїхати на свої маршрути уже цього тижня.

Загалом місто закупило 7 автобусів на сьогодні комунальному автотранспортному підприємству виробник передав 7 одиниць. Усі вони курсуватимуть на одному маршруті, який з’єднає мікрорайон Сихів та центр міста, а саме на маршруті «4а»

«Згодом ми випустимо автобуси на ще три маршрути, але на наше переконання усі вони повинні курсувати через центр. Тому що це є екологічно-чистий транспорт», - розповів Михайло Сидорович

Щодо нових автобусів, то вони мають бути низькопідлоговими і зручними для пасажирів з особливими потребами (трап для посадки-висадки). Також в новому транспорті має бути передбачено озвучення зупинок, а також електронне табло, на якому висвічуватимуть назви зупинок. Автобуси є довжиною від 11,9 м до 12,5 м та пасажиромісткістю не менше 100 осіб (щонайменше 30 сидячих місць).

Нагадаємо, що нещодавно АТП-1 оголосило тендер на закупівлю ще 55 нових низькопідлогових автобусів, витративши на це орієнтовно понад 200 млн. грн. Відкриття тендерних пропозицій в рамках оголошеного тендеру було заплановано на 26 лютого. Проте, зрештою Антимонопольний комітет скасував тендер.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук