Рівні можливості: роботодавці Кіровоградщини пропонують понад 150 вакансій для людей з інвалідністю

Для людини з інвалідністю трудова діяльність є не тільки можливістю матеріально забезпечити своє існування, а й фактором реалізації власних професійних здібностей.

Детальніше

На фестивалі толерантності у Житомирі показали мюзикл «Безмежна мрія в маленькому серці»

15 вересня на вулиці Михайлівській у Житомирі проходив фестиваль толерантності «Люди з необмеженими можливостями». Організатором заходу є ГО «Я - мама» за підтримки Житомирської міської ради.

Детальніше

Добірка грантів для організацій громадянського суспільства

Актуальні пропозиції фінансування відкриють можливості для реалізації проектів та ініціатив у різноманітних сферах. Обирайте саме те, що необхідно для вашої організації.

Детальніше

МАГАТЕ підтримує проекти боротьби з раком

Майже 25% програм технічної співпраці Міжнародного агентства з ядерної енергії (МАГАТЕ) спрямовано на підтримку проектів у сфері охорони здоров’я, більшість з яких пов’язані з боротьбою з раком.

Детальніше

Унікальний центр: у Києві подбають про незрячих

Столична влада схвалила проект будівництва

Детальніше

Львів’янин бігтиме 200 км за добу заради «жульєтки»

У суботу, 22 вересня, львів’янин Валерій Шипунов, братиме участь у чемпіонаті з добового бігу в Києві. Своїм забігом на 200 км він прагне допомогти проекту On3wheels, який збирає кошти на

Детальніше

Для особливих діток на Волині організували спортивний фестиваль «Повір у себе»

Погожого осіннього дня у відпочинково-оздоровчому комплексі «Мальованка», що у селищі Дубище Рожищенського району, відбувся районний спортивний фестиваль з рекреаційних видів спорту серед дітей з особливими потребами «Повір у себе». Цей

Детальніше