Проект «Економічні можливості постраждалим від конфлікту» підводив підсумки своєї діяльності у Житомирській області

Проект USAID Ukraine - USAID Україна «Економічні можливості постраждалим від конфлікту» у п'ятницю підводив підсумки своєї діяльності у Житомирській області. Координаторка проекту в області Неля Ковалюк повідомила, що за цей час в

Детальніше

Житомирський виконком створив робочу групу, щоб вирішити питання допомоги важконеповносправним дітям

У рішення щодо денного догляду за неповносправними дітьми треба внести зміни, бо зараз воно стосується лише осіб з аутизмом.

Детальніше

Рівні можливості: роботодавці Кіровоградщини пропонують понад 150 вакансій для людей з інвалідністю

Для людини з інвалідністю трудова діяльність є не тільки можливістю матеріально забезпечити своє існування, а й фактором реалізації власних професійних здібностей.

Детальніше

Помощник руководителя в сети супермаркетов «Фуршет»

В сети супермаркетов «Фуршет» открыты вакансии Помощника руководителя для сотрудников с 3-й / 2-й рабочей группой инвалидности.

Детальніше

На фестивалі толерантності у Житомирі показали мюзикл «Безмежна мрія в маленькому серці»

15 вересня на вулиці Михайлівській у Житомирі проходив фестиваль толерантності «Люди з необмеженими можливостями». Організатором заходу є ГО «Я - мама» за підтримки Житомирської міської ради.

Детальніше

Добірка грантів для організацій громадянського суспільства

Актуальні пропозиції фінансування відкриють можливості для реалізації проектів та ініціатив у різноманітних сферах. Обирайте саме те, що необхідно для вашої організації.

Детальніше

МАГАТЕ підтримує проекти боротьби з раком

Майже 25% програм технічної співпраці Міжнародного агентства з ядерної енергії (МАГАТЕ) спрямовано на підтримку проектів у сфері охорони здоров’я, більшість з яких пов’язані з боротьбою з раком.

Детальніше