В Індії студенти-інженери розробили самокерований інвалідний візок

В індійському штаті Тамілнад троє студентів університету Амріта Вішва Від’япітхам під керівництвом свого професора зконструювали інвалідний візок з функцією автопілота.

Детальніше

Рада підтримала закон про допомогу дітям з важкими захворюваннями, яких не визнано дітьми з інвалідністю

Верховна Рада підтримала надання державної допомоги дітям з низкою захворювань, невизнаних дітьми з інвалідністю, однак які потребують ретельної опіки.

Детальніше

У Миколаєві підбили підсумки ювілейного 10-го обласного конкурсу художньої творчості серед осіб з інвалідністю

Протягом десяти років авторський конкурс художньої творчості серед людей з інвалідністю «Перлини Півдня» збирає таланти з усієї області серед особливих людей. У цьогорічному конкурсі взяли участь 80 осіб, 40 із

Детальніше

Сприяння працевлаштуванню людям з інвалідністю – один із пріоритетів у роботі служби зайнятості Дніпропетровщини

Трудова діяльність для людини з інвалідністю є не тільки можливістю забезпечити своє існування, але й виступає як факт реалізації її здібностей, приєднання до суспільних цінностей.

Детальніше

На Вінниччині у Стрижавському дитячому будинку-інтернаті відкрито оздоровчий комплекс для дітей з інвалідністю

12 липня у «Стрижавському дитячому будинку-інтернаті» після реконструкції частини приміщення соціального закладу, відкрито оздоровчий комплекс для дітей з інвалідністю.

Детальніше

Американець з аутизмом Білл Петерс: про непростий діагноз, пізнання себе і допомогу українцям

Сьогодні Білл Петерс допомагає людям з аналогічним діагнозом по всьому світу. Дивно, але чоловік може налагодити контакт з людиною, навіть не знаючи її рідної мови

Детальніше

У Ковелі відбувся фізкультурно-оздоровчий фестиваль «Перемагай себе»

На День міста в Ковелі було започатковано “ФЕСТ КОВЕЛЬ 2018” людей з інвалідністю, в програмі якого відбувся фізкультурно-оздоровчий фестиваль «Перемагай себе» серед осіб з інвалідністю і виставка-продаж робіт Hand Made.

Детальніше

Компанія Asos випустила комбінезони для людей з інвалідністю: фото

Мультибрендовий британський магазин Asos в колаборації з журналісткою BBC і параспортсменкою Хлоєю Болл-Хопкінс створили комбінезони, які зручні для людей з інвалідністю.

Детальніше