Вітаємо з ювілеєм Синьову Євгенію Павлівну – Президента ВГО «Асоціація тифлопедагогів України»

Шановна Євгеніє Павлівно! Від імені Громадської Спілки «Всеукраїнське громадське об’єднання „Національна Асамблея людей з інвалідністю України” та особисто від себе щиро вітаю Вас з Ювілеєм! Прийміть мої щиросердечні вітання та

Детальніше

Професійна реабілітація: у Знам’янці обговорювали шляхи підвищення конкурентоспроможності людей з інвалідністю

Забезпечення трудової діяльності громадян з інвалідністю є важливою соціальною функцією держави. Обласна служба зайнятості сприяє підвищенню конкурентоспроможності на ринку праці безробітних громадян з числа осіб з інвалідністю.

Детальніше

Перший інклюзивний дитячий садок відкрито у Львові

«Bright Preschool» або «Яскрава доШкола» — перший ліцензований інклюзивний дитячий садочок формату «preschool», що діє у Львові, повідомляє «7 Днів-Україна».

Детальніше

На Житомирщині планують створити спільний районний інклюзивно-ресурсний центр

Під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Наталії Даниленко відбулася нарада щодо створення Городницького інклюзивно-ресурсного центру.

Детальніше

Інклюзивні класи: як підготувати вчителів, дітей та батьків

Розповідає укладачка курсу «Робота вчителя початкових класів з дітьми з особливими освітніми потребами», інформує ГО «Громадське радіо»

Детальніше

Інклюзивний суд: основні поняття і шляхи розвитку

Не зважаючи на пору відпусток Національна Асамблея людей з інвалідністю України продовжує свою посильну участь у реформуванні судової системи України. Спільно з партнерськими організаціями ВГОІ «Правозахисна спілка осіб з інвалідністю» та ГО

Детальніше

Група Світового банку оголошує про нові зобов’язання щодо включення людей з інвалідністю

24 липня 2018 року на Всесвітньому саміті з інвалідності, що проходи у Лондоні, спільно організованому Департаментом міжнародного розвитку Сполученого Королівства (DfID) у співпраці з урядом Кенії та Міжнародним Альянсом з

Детальніше

Паломництво батьків дітей з інвалідністю відбудеться у Бердичеві

18 серпня 2018 року Матір Божа Бердичівська чекає на батьків, які піклуються про дітей із особливими потребами. У програмі – Меса, обмін особистим досвідом і конференція про всебічний розвиток дітей.

Детальніше