Уповноважений Президента Валерій Сушкевич провів нараду щодо ситуації, що склалася у протезно-ортопедичній галузі

На прохання керівників деяких протезно-ортопедичних підприємств та громадськості, Уповоноважений Президента України з прав людей з інвалідністю Валерій Сушкевич провів нараду з керівниками громадських об’єднань людей з інвалідністю, об’єднань та підприємств

Детальніше

СМИ о нас: В Краматорске обсуждали раннее вмешательство

В Краматорске состоялась встреча Донецкой региональной платформы Всеукраинского форума «Родители за раннее вмешательство в Украине».

Детальніше

Пілотний проект «Батьки за раннє втручання в Україні» представили в Маріуполі

Пілотний проект «Батьки за раннє втручання в Україні» представили в Маріуполі. Презентація проходила в міському клубі «Повір в себе». Програма впроваджується за підтримки міжнародної організації ЮНІСЕФ. Деталі дізнавалася Інна Леванська.

Детальніше

Внедрение услуги Раннего вмешательства в Мариуполе. Фоторепортаж

Благодаря поддержке заместителя городского головы Суховой К.К., Unicef, Национальной Ассамблеи людей с инвалидностью Украин" в Фонде Развития Мариуполя состоялся круглый стол на тему :"Внедрение услуги Раннего вмешательства в Мариуполе".

Детальніше

Тренінги щодо розвитку бізнес – навичок

ЖОГОЛІ "Молодь. Жінка. Сім'я", за підтримки Українського Жіночого Фонду та USAID, проводить тренінги щодо розвитку бізнес – навичок для людей з інвалідністю «Економічні можливості постраждалим від конфлікту».

Детальніше

ЗМІ про нас: На Донеччині впроваджують програму раннього розвитку особливих дітей

Донеччина стала одним із регіонів, що приєднається до проекту «Батьки за раннє втручання в Україні». Днями перші кроки реалізації програми обговорили у Краматорську та Маріуполі. 

Детальніше

27 квітня 2017 року у Київському апеляційному господарському суді пройшла третя зустріч Робочої групи із забезпечення доступності суду та судової процедури для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення в місті Києві

У засіданні взяли участь постійні члени робочої групи Олександр Вознюк, Богдан Моніч, Наталія Чумак, Оксана Зельдич, Анатолій Овчаренко, Владислав Рокицький, Олег Полозюк.

Детальніше

В Днепре состоялся 24-й городской фестиваль талантов людей с инвалидностью «Шаг к творчеству – шаг к жизни»

25 апреля в Днепровском академическом театре драмы и комедии прошел традиционный городской фестиваль творчества людей с инвалидностью «Шаг к творчеству - шаг к жизни».

Детальніше