Некролог. Пішов з життя Олександр Володимирович Шупиков

14 Грудня 2017 Друкувати цю новину

13 грудня 2017 року пішов з життя лікар, видатна людина, яка мала колосальний досвід, знання, та здійснила подвиг по порятунку сотень тисяч людей з різних куточків України та країн СНД Олександр Володимирович Шупиков.

Його життєвий шлях став яскравим прикладом благородного служіння Батьківщині, обраній справі, вірності своїм ідеалам та переконанням. Олександр Володимирович є одним з розробників сучасних методик лікування та реабілітації людей з інвалідністю. Понад 20 років Олександр Володимирович пропрацював на посаді завідуючого нейрохірургічного відділення Донецької обласної лікарні відновного лікування - єдиному лікувальному закладі на території країн СНД, яке мала спеціалізоване відділення для лікування хворих з наслідками і ускладненнями ураження спинного мозку. До останнього, не зважаючи на важку хворобу (онкологія) він продовжував оперувати, на його рахунку величезна кількість врятованих життів.

Національна Асамблея людей з інвалідністю виражає щирі співчуття усім рідним, близьким і друзям померлого. Нехай Господь благословить його душу. Ми зберігатимемо у своєму серці світлу пам'ять про прекрасну людину.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук