Навчальні семінари для фахівців та батьків про філософію, зміст та практику раннього втручання на Львівщині

18 Травня 2018 Друкувати цю новину

17 травня 2018 року в рамках реалізації проекту «Навчальні семінари для фахівців (сімейний лікар, інтерн, психолог, корекційний педагог, соціальний працівник) та батьків про філософію, зміст та практику раннього втручання» відбулася зустріч у м. Золочів (Львівська область).

Учасниками семінару стали понад 20 осіб - представники освітньої, соціальної та медичної галузей району, а також батьки дітей з інвалідністю та особливостями розвитку.

З вуст фахівців, які понад десять років працюють у ранньому втручанні присутні почули про те, чому важливе раннє виявлення порушень слуху та зору, а також що включає в себе послуга РВ, якими є її переваги та результати, та як відбувається співпраця між батьками та фахівцями в межах РВ і чому така співпраця є запорукою успіху. Також учасників ознайомили зі спіраллю Еріки Шухардт, яка яскраво ілюструє етапи прийняття батьками особливостей дитини і дозволяє краще розуміти їх фахівцями.

Присутні виявили велику зацікавленість темою раннього втручання та впровадження цієї послуги в регіоні. Переважна більшість присутніх чули про РВ вперше і погодилися, що така комплексна допомога сім"ї є надзвичайно потрібною та актуальною.

Золочів став третім містом на Львівщині, де відбувся такий семінар. На черзі ще три районні центри Львівської області й підсумковий Регіональний форум.

Проект «Навчальні семінари для фахівців (сімейний лікар, інтерн, психолог, корекційний педагог, соціальний працівник) та батьків про філософію, зміст та практику раннього втручання» впроваджується за фінансування Європейського Союзу (ЄС) ГО «Розправлені крила», БУ НРЦ «Джерело» та ЗУГО «Безмежний діалог» в рамках ініціативи «Ефективні партнерства з впровадження раннього втручання в Україні. Ініціативи з підвищення спроможностей батьківських НДО», що реалізується Громадською спілкою «Всеукраїнське громадське об'єднання «Національна Асамблея людей з інвалідністю України», Благодійним фондом «Інститут раннього втручання» і HealthProm. Його реалізація стартувала 19 березня і триватиме до 25 липня 2018 року.

Юлія Аронова

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук