Національний комітет спорту осіб з інвалідністю України скорбить у зв’язку зі смертю Павла Волинця

19 Серпня 2014 Друкувати цю новину

Волинець Павло Володимирович

13 серпня 2014 року, на 41-му році раптово пішов із життя видатний спортсмен національної паралімпійської збірної команди України з кульової стрільби Волинець Павло Володимирович.

Павло був Людиною з великої літери і справжнім спортсменом з необмеженими можливостями. Його заповзятість, наполегливість, надзвичайна працьовитість та відданість спорту є зразком для  багатьох спортсменів. Першими змаганнями для Павла був виступ у 2013 році на Кубку світу у Польщі, вже незабаром був виїзд на Кубок світу до Великобританії і, звичайно ж, тріумфальний виступ на Чемпіонаті Європи 2013 року в Іспанії.

Павло, завдяки своїй наполегливості та природженому таланту зміг показати надзвичайно високий результат у вправі зі стрільби лежачи з малокаліберної гвинтівки (R9 - Mixed 50m Rifle prone), ставши Чемпіоном Європи та встановивши світовий рекорд з результатом 625,4 очка.  Рекорд Павла тримається й досі.

untitled4.jpgОкрім того, у цій же вправі він став чемпіоном Європи у команді з рекордом Європи, а також чемпіоном і рекордсменом Європи у вправі зі стрільби з пневматичної гвинтівки (R5 - Mixed 10m Air Rifle prone).

Також Павло був учасником Чемпіонату світу 2014 року в Німеччині, де також показав достойний результат. А скільки ще медалей та рекордів у Павла було попереду... В цьому немає сумнівів, адже він мав природжений талант, помножений на надзвичайну працьовитість. Надзвичайно сумно від того, що Павла більше немає з нами - справжнього патріота і достойного прикладу для наслідування. Він буде споглядати на нас з небес, а ми будемо згадувати все те, чому нас навчив Павло.

Одразу пригадались слова одного з колишніх офіційних осіб Міжнародного паралімпійського комітету, судді Міжнародної федерації кульової стрільби, пана Августа Вісса, який сам є колишнім спортсменом та має майже 30-річний досвід у паралімпійській кульовій стрільбі. Під час стрільби Павла на Чемпіонаті Європи він підійшов до представників української команди та сказав про те, що він вже дуже довгий час не бачив настільки талановитого та майстерного спортсмена у кульовій стрільбі і висловив своє захоплення спортсменом, який тільки в 2013 році розпочав свою міжнародну кар‘єру у кульовій стрільбі...

Уся паралімпійська родина скорбить у зв'язку з раптовою смертю Павла та висловлює слова співчуття рідним спортсмена, дружині Ірині Волинець - члену національної паралімпійської збірної команди зі стрільби з лука.

Національний комітет спорту осіб з інвалідністю України

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук