Нарада у відділенні Фонду

15 Травня 2014 Друкувати цю новину

Нарада у відділенні ФондуДиректор Херсонського обласного відділення Фонду І. Колотинська провела нараду з працівниками відділення за результатами засідання Ради директорів Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю.

Директор відділення Фонду інформувала, що на розширеному засіданні Ради директорів були присутні, крім членів Ради директорів, голова комітету у справах осіб з інвалідністю та ветеранів України, депутат Верховної Ради України В. Сушкевич, представники Мінсоцполітики, громадських організацій осіб з інвалідністю та інші. Було підведено підсумки роботи Фонду, його територіальних відділень у 2013 році та поставлено завдання щодо виконання планових показників у 2014 році.

Територіальним відділенням необхідно вжити заходів щодо забезпечення виконання річного плану надходжень адміністративно-господарських санкцій та пені на 2014 рік, забезпечити своєчасну передачу документів на розгляд обласних державних адміністрацій про надання підприємствам, організаціям громадських організацій осіб з інвалідністю фінансової допомоги Фонду, виконати плани створення робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю, посилити роз'яснювальну роботу з роботодавцями щодо їх права на отримання фінансової допомоги Фонду та створення робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю, забезпечити ефективну співпрацю з територіальними органами Державної інспекції України з питань праці для здійснення державного нагляду за виконанням роботодавцями вимог ст. 19 і 20 Закону України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні». Обговорювалось також питання ведення претензійно-позовної роботи і дотримання у відділеннях суворої виконавської дисципліни.

З метою якісного, своєчасного реагування на питання, що виникають у процесі роботи Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю при директору Фонду створено робочу групу з керівників територіальних відділень, які мають великий досвід роботи, для спільного вироблення пропозицій та рекомендацій щодо діяльності Фонду.

Працівники Херсонського обласного відділення Фонду налаштовані на ефективну і результативну роботу по виконанню усіх завдань Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю у 2014 році.

Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю

  Новина має такі "мітки":
  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук