На Волині оштрафують підприємство за порушення прав осіб з інвалідністю

20 Жовтня 2014 Друкувати цю новину

Підприємству доведеться сплатити 180 тисяч гривень за порушення норм з працевлаштування осіб з інвалідністю. Про це повідомили у прес-службі прокуратури області.

Згідно з повідомленням, прокуратура області згідно зі зверненням Волинського відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю перевірила додержання підприємством «Торговельна компанія «Укр-Петроль» норм з працевлаштування осіб з інвалідністю, визначених Законом України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні».

З'ясувалося, що на підприємстві працює на 11 осіб зі встановленою інвалідністю менше, ніж цього вимагає Закон. При цьому торгівельна компанія не повідомляла Волинський обласний центр зайнятості про наявні вакантні робочі місця для осіб з інвалідністю та не сплатила передбачені законом адміністративно-господарські санкції за незабезпечення встановленого нормативу робочих місць для осіб з інвалідністю у сумі понад 168 тисяч гривень.

Відтак прокуратура області в інтересах Волинського відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю звернулася до суду з адміністративним позовом до ПП «Торгівельна компанія «Укр-Петроль», аби стягнути адміністративно-господарські санкції та пеню за невиконання нормативу робочих місць, призначених для працевлаштування осіб з інвалідністю, у сумі майже 180 тисяч гривень.

Волинські новини

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук