На Вінниччині започатковані соціальні проекти з профілактики та відновлення зору

15 Липня 2014 Друкувати цю новину

Медичний центр «Офтальмологічна клініка професора Сергієнка», який 23 квітня гостинно відчинив двері для пацієнтів з найскладнішими очними патологіями, започатковує низку соціальних проектів.

0

Про те, кому і як саме надаватимуться медичні послуги в рамках благодійних акцій лікарі офтальмологи, зокрема, науковий керівник Київської міської офтальмологічної лікарні «Центр мікрохірургії ока» Микола Сергієнко засновник офтальмологічної "Клініки професора Сергієнка" у м. Вінниця Андрій Сергієнко, кандидат медичних наук, головний лікар медичного центру "АІЛАЗ" Андрій Ковальов та фахівець з питань діагностики, лікування та ускладнень міопії Любомир Литвинчук розповіли на прес-конференції, що відбулася 14 липня у прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

Так, одна з найсучасніших офтальмологічних клінік європейського рівня задля того, щоб максимально та на ранній стадії виявляти патології органу зору, які призводять до сліпоти, започатковує безкоштовну діагностику з виявлення глаукоми. Кожен вінничанин у будь-який зручний для себе час з понеділка по суботу може відвідати центр та виміряти внутрішній очний тиск й отримати консультації.

Доктор медичних наук, професор, президент української Асоціації офтальмохірургів та засновник офтальмологічного центру Андрій Сергієнко вважає клініку скоріше соціальним, ніж комерційним проектом. Його пацієнти - це хворі на цукровий діабет з очними ускладненнями, глаукомою, катарактою, короткозорістю, макулодистрофією та діти з очними хворобами різного ступеню складності.

Основна мета власників центру – наблизити доступ пересічним вінничанам до європейської, першокласної медицини. Відтак, у клініці започатковується ще один соціальний проект з оперативного лікування проблем з зором в людей, хворих на цукровий діабет. Провідними фахівцями центру протягом року буде проводитися до двадцяти операцій малозабезпеченим категоріям населення. Дані безкоштовні хірургічні втручання, а також обстеження плануються проводитися перед великими релігійними святами.

Не залишаються осторонь у медичному центрі «Офтальмологічна клініка професора Сергієнка» і складної суспільно-політичної ситуації, яка нині на сході країни. Так, фахівці клініки надаватимуть безкоштовну консультативну і медичну допомогу бійцям, які є учасниками АТО.

Вінницька ОДА + Фото

  Новина має такі "мітки":
  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук