На Вінниччині СБУ-шники затримали лікаря, який «заробляв» на людини з інвалідністюх

5 Серпня 2014 Друкувати цю новину

 На Вінниччині СБУ-шники затримали лікаря, який «заробляв» на людини з інвалідністюх Співробітники управління Служби безпеки України у Вінницькій області викрили протиправну діяльність лікаря-невролога, члена експертної комісії Науково-дослідного інституту реабілітації осіб з інвалідністю, який систематично вимагав та одержував гроші від громадян за надання або продовження терміну групи інвалідності.

Про це повідомляє прес-група управління СБУ у Вінницькій області.

Лікар вимагав від пенсіонера, людини з інвалідністю 3-ї групи, 2500 гривень за виготовлення висновок щодо продовження терміну дії групи інвалідності на 3 роки, на що той мав повне право.

Раніше цей громадянин, попри наявність медичних показників, уже сплатив цьому лікареві хабар за визначення групи інвалідності.

У рамках розпочатого кримінального провадження оперативники затримали правопорушника у стаціонарному відділенні «на гарячому», під час одержання обумовленої суми.

Наприкінці липня йому повідомлено про підозру у скоєнні злочину передбаченого ч.4 ст. 368 Кримінального кодексу України – одержання неправомірної вигоди посадовою особою установи, організації чи підприємства. Досудове слідство триває.

Наразі пенсіонеру-людині з інвалідністю продовжено термін дії інвалідності на законних засадах.

ВИННИЦА.info

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук