На роботу — через музей

На роботу — через музей
4 Січня 2017
Друкувати цю новину

На роботу — через музейУ музеї історії та залізничної техніки побували десятки людей з інвалідністю. Це додаткова нагода для того, щоб  не лише дізнатися про щось нове у залізничній галузі, а й визначитися із можливим напрямком для працевлаштування.

Таку акцію проводили вперше. Вона була організована працівниками регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» разом зі співробітниками Харківського центру зайнятості.

— Серед екскурсантів чимало людей з інвалідністю другої групи, яка дає право на працевлаштування. Тому це не лише культурний, а й певною мірою професійний проєкт, — мовить Надія Мозирська, провідний фахівець з питань зайнятості.

Регіональна філія традиційно приділяє особливу увагу людям з інвалідністю, створюючи робочі місця та надаючи всебічну допомогу. Завдяки такому заходу потенційні кандидати можуть отримати різнобічне уявлення про вірогідне місце роботи, аби потому не довелося шкодувати.

Для зручного та комфортного пересування екскурсантів залізничники надали автобус. Керівник музею Андрій Прохоров у доволі розлогому форматі ознайомив гостей з минулим та сучасним регіональної філії. Відвідувачі побачили рідкісні експонати та 36 одиниць раритетної техніки, яка зберігається просто неба поряд із музеєм.

За словами працівників центру зайнятості, подібні заходи відбуваються і на інших підприємствах Харкова. Наразі є всі підстави вважати, що до залізничного музею маломобільних громадян запрошуватимуть і в майбутньому.

Денис Загрудний, інвалід другої групи:Денис Загрудний

«Я цікавлюся краєзнавством, історією рідного краю. Чув багато схвальних відгуків про музей історії та залізничної техніки, але не мав нагоди його відвідати. Тож особисто для мене цей похід став справжнім святом. Приємне й піклування про нас залізничників і працівників центру зайнятості».

Магістраль

  Категорія: