На Полтавщині діти з аутизмом вперше оздоровлюються в таборі з іншими дітьми

by Віталій | 9 Серпня 2017 13:35

На Полтавщині до дитячого табору приїхали відпочивати та займатися діти з аутизмом.

Вісім дітлахів із аутизмом привезли оздоровлювати до дитячого табору “Джерело”, що знаходиться в Клюсівці Новосанжарського району.

“Ми привезли із собою спеціалістів, які займаються з дітьми. Кожного дня малеча отримує індивідуальні заняття із логопедії, групові заняття, музичні”, – розповіла психолог, яка займається проблемами аутизму в дітей Альона Колос.

Маленькому Антону подобається різна техніка. Коли до табору завітала знімальна група, хлопчина швидко підбіг до камери та почав вивчати прилади роботи журналіста та оператора. Дітки з аутизмом долучаються й до загальних заходів табору “Джерело”, що допомагає малечі соціалізуватися.

“Ми ставили казку “Ріпка”. Все чудово вийшло. Нашим дітям дуже сподобалося, як і дітям, які живуть у таборі”, – продовжила Альона Колос.

Керівництво табору провело бесіди, аби діти правильно сприйняли нових гостей “Джерела”. Дітлахам із аутизмом спочатку було важко налаштуватися на нові умови та оточення.

Якщо така профілактика роботи з дітками з аутизмом спрацює, то наступного року керівництво табору “Джерело” знову влаштує подібне, але вже на довший термін.

Анна Морозова, Роман Коба, Юрій Поденко

«Громадське ТБ. Полтава»

Source URL: http://naiu.org.ua/na-poltavshhyni-dity-z-autyzmom-vpershe-ozdorovlyuyutsya-v-tabori-z-inshymy-ditmy/