На лікування діток з вадами розвитку зібрано понад 39 тис. грн.

27 Березня 2015 Друкувати цю новину

В обласній державній адміністрації підбито підсумки IX щорічної Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця», організованої Всеукраїнським благодійним фондом з однойменною назвою для допомоги дітям з різними вадами розвитку.

img_3899

У заході взяв участь заступник керівника апарату облдержадміністрації Олекснадр Шкурідін, начальник управління молоді та спорту облдержадміністрації Богдан Вітовський, представники Департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації, Департаменту соціального захисту облдержадміністрації, регіональний координатор Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» у Чернівецькій області Віталій Смандич, представники громадськості краю.

Звернувшись з вітальним словом до присутніх, Олександр Шкурідін подякував усім небайдужих краянам, які долучилися до надання допомоги юним буковинцям в рамках акції та організаторам заходу за їх сподвижницьку працю. «Упродовж минулого року кожен керівник структурного підрозділу облдержадміністрації вніс свою лепту у спільну справу надання допомоги тим діткам, які цього потребують найбільше. Цьогоріч керівництво облдержадміністрації також радо погодилось сприяти у проведенні заходів фонду», – зазначив посадовець.

Відтак представники фонду прозвітували про свою діяльність за 2014 рік. «Загалом по Україні минулого року було зібрано 2 млн. 746 тис. 228 грн., з яких 39 тис. 354 грн. – на Буковині. Частина з цих коштів витрачена на придбання 1 офтальмоскопу для КМУ «Міський клінічний пологовий будинок №1» та 1 набору пробних окулярних лінз та призм для КМУ «Міська клінічна лікарня №2», – відзначив Віталій Смандич.

Насамкінець організатори акції анонсували старт Xювілейної щорічної Всеукраїнської акції «Серце до серця», що проходитиме на теренах краю під гаслом «Врятуй життя дитини!» у період із 01 по 30 квітня 2015 року.

Чернівецька ОДА

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук