На Хмельниччині в санаторіях цьогоріч безкоштовно оздоровили 284 осіб з інвалідністю

24 Жовтня 2017 Друкувати цю новину

На Хмельниччині в санаторіях цьогоріч безкоштовно оздоровили 284 осіб з інвалідністюНа обліку в органах соціального захисту області перебуває 92 456 осіб з інвалідністю внаслідок загальних захворювань та з дитинства, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу облдержадміністрації.

З цієї цифри 8016 - осіб з інвалідністю першої групи та 1676 осіб з інвалідністю з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку.

Наразі вже уклали 327 угод про надання послуг із санаторно-курортними закладами, в тому числі 51 угода для осіб з інвалідністю з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку, та шість угод для осіб, які супроводжують осіб з інвалідністю від загального захворювання та з дитинства.

Цьогоріч санаторно-курортне лікування одержали 289 людей з особливими потребами, з них 30 осіб з інвалідністю внаслідок травми хребта та 5 осіб, які супроводжують осіб з інвалідністю першої групи.

Також у регіоні запланували оздоровити в санаторіях 476 постраждалих АТОвців. Нині пройшли курс санаторно-курортного лікування 66 учасників бойових дій.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук