На Дніпропетровщині стартувала реєстрація учасників нового проекту для людей з обмеженими фізичними можливостями

10 Квітня 2015 Друкувати цю новину

На Дніпропетровщині стартувала подача заявок на участь у новому проекті для людей з обмеженими фізичними можливостями – «Грантрайтер». Очікується, що перша група слухачів безкоштовних навчальних курсів складатиметься з 20 учасників.

_1_14285899099940-1286

Про це повідомляє департамент освіти і науки облдержадміністрації.

Презентацію нової професії провели у Регіональному центрі освіти осіб з інвалідністю, який працює на базі Національної металургійної академії України. Планується, що курси занять також проходитимуть на базі Центру.

«Цей проект став можливим завдяки реалізації обласного конкурсу «Молоді вчені – Дніпропетровщині». За підсумками першості цю ініціативу було обрано як одну з найкращих. Адже сьогодні існує велика кількість міжнародних організацій і фондів, які готові стати фінансовими донорами для багатьох соціально вагомих проектів і програм. Для того, щоб отримати ці кошти, необхідно написати якісну грантову заявку. І саме цьому вмінню навчатимуть людей з обмеженими можливостями. Це нова професія – грантрайтер», - повідомила начальник відділу науки та вищої освіти департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ірина Шумік.

Для того, щоб стати учасником проекту «Нова професія – грантрайтер» потрібно подати заявку. Після цього претендентам необхідно буде пройти співбесіду, за результатами якої будуть обрані перші 20 учасників.

Очікується, що навчальний курс триватиме близько півтора місяці. Заняття проходитимуть щотижня у понеділок, середу та п'ятницю з 16.00 до 20.00. На думку організаторів, такий проміжок часу буде найзручнішим для слухачів курсу. Заняття передбачені у форматі мозкового штурму та командної роботи.

За умовами проекту майбутніх грантрайтерів навчатимуть основам фандрайзингу, проектному менеджменту та комп'ютерній грамотності.

Основною вимогою до майбутніх слухачів проекту є наявність комунікативних здібностей. Уже після проходження співбесіди учасники навчальних курсів зможуть обрати бізнесову, наукову або соціальну галузь, для однієї з яких й створюватимуть грантові заявки. Для того, щоб отримати свідоцтво про проходження тренінгів учасникам необхідно буде пройти публічний захист власних проектів і розроблених під них грантових заявок.

 

Днiпропетровська ОДА

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук