Моніторинг та адвокація забезпечення безперешкодного доступу до виборчих дільниць для людей з інвалідністю

by sancho | 11 Квітня 2018 16:16

У продовження заходів, спрямованих на забезпечення доступу до виборчих прав осіб з інвалідністю в Україні, 5-6 квітня в м. Житомир проведено семінар-тренінг «Моніторинг та адвокація забезпечення безперешкодного доступу до виборчих дільниць для людей з інвалідністю». За фінансування Міжнародної фундації виборчих систем IFES Україна.

В роботі семінару взяли участь представники Житомирської обласної державної адміністрації, Полтавської обласної державної адміністрації, Житомирської міської Ради, Української Гельсінської спілки з прав людини, активісти громадських організацій людей з інвалідністю Житомирської області.

Учасники семінару ознайомились з досвідом проведення аудитів доступності для маломобільних груп населення виборчих дільниць в Полтавській області, отримали знання щодо практичного впровадження вказаних аудитів прослухавши теоретичний курс та провівши учбове практичне обстеження готелю «Reikartz Житомир».

Source URL: http://naiu.org.ua/monitoryng-ta-advokatsiya-zabezpechennya-bezpereshkodnogo-dostupu-do-vyborchyh-dilnyts-dlya-lyudej-z-invalidnistyu/