Молодь упевнена у своїх силах

3 Квітня 2014 Друкувати цю новину

Молодь упевнена у своїх силах

Зустріч ця була запланована заздалегідь у рамках заходів, які традиційно проводяться щороку з випускниками спецшкіл-інтернатів. Тож 17 березня ми з головою Тернопільської ТО УТОГ Д.Є. Скульським відвідали Теребовлянський навчально-реабілітаційний центр Тернопільської обласної ради, де провели зі старшокласниками бесіду на тему «Обери свій життєвий шлях».

Привітно зустріли нас директор Центру М.Б. Кацан, її заступник з виховної роботи Д.Р. Капелюх, усміхнені випускники.

Молодь упевнена у своїх силах

Вони створили атмосферу домашнього затишку і невимушеної розмови. Учні школи відверто ділилися своїми мріями, сміливо висловлювали свої бажання щодо продовження навчання у вищих навчальних закладах. Вразила їхня впевненість у своїх силах та бажання навчатися у місцевих вузах разом з чуючими студентами. Всі випускники заповнили анкети, а їхні класні керівники склали характеристики своїм вихованцям.

Зі свого боку, я запропонувала учням можливі варіанти вступу до навчальних закладів, де є спеціальні групи для глухих, з можливим подальшим працевлаштуванням на підприємствах УТОГ.

На зустрічі також було повідомлено випускникам про можливість підтримки зв'язку з облорганізацією та ТО за допомогою соціальних мереж. При виникненні запитань і пропозицій їм запропоновано звертатися особисто через Скайп.

Молодь упевнена у своїх силах

Для спілкування за допомогою мобільних телефонів членам шкільної первинної організації УТОГ були роздані карточки мобільного оператора «Лайф», які дають можливість безкоштовного спілкування між собою за допомогою смс-повідомлень.

Під час зустрічі у школярів виникло багато запитань, на які вони отримали конкретні відповіді. Н. КОЦОВСЬКА, голова Тернопільської обласної організації УТОГ

Наше життя

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук