Меморандум про спільну діяльність між владою Чернівецької області та громадською організацією «Лідер»

22 Травня 2014 Друкувати цю новину

Меморандум про спільну діяльність

21 травня 2014 р. в м. Чернівці в приміщенні Чернівецької облдержадміністрації був підписаний Меморандум про спільну діяльність між Департаментом охорони здоров'я Чернівецької обласної державної адміністрації та Чернівецькою обласною громадською організацією осіб з інвалідністю-візочників «Лідер».

Меморандум про спільну діяльність

Загальною метою співпраці є впровадження спільного проекту «Сприяння в реалізації прав жінок з інвалідністю, згідно Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю», в рамках проекту «Демократизація, прав людини та розвиток громадянського суспільства», що виконується програмою розвитку ООН в Україні, який спрямовано на сприяння збереження здоров'я жінок з інвалідністю, материнство, прав на освіту, зайнятість, правову та психологічну допомогу жінкам та дівчатам з інвалідністю.

Меморандум про спільну діяльність

Спільно з Департаментом охорони здоров'я Чернівецької ОДА вже були проведені аудити визначення доступності лікувальних закладів та «круглі столи», семінари для лікарів.

І надалі плануються зустрічі, аудити визначення доступності медичних закладів і планування майбутньої діяльності. Дякуємо за підтримку, розуміння та співпрацю!

В. Добридіна

На фото: заст.. директора Департаменту охорони здоров'я Поліщук М.І., заст.. директора Департаменту Крикливець Л.Г.

 

  Новина має такі "мітки":
  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук