Марина Порошенко познайомилася з творчістю культового інклюзивного колективу Candoco Dance Company з Великобританії

2 Березня 2017 Друкувати цю новину

Дружина Президента, Голова Благодійного Фонду Порошенка пані Марина Порошенко відвідала перформанси всесвітньо відомого інклюзивного танцювального колективу Candoco Dance Company з Великобританії. Саме вони разом із музичною групою Coldplay виступили на церемонії закриття XIV Паралімпійських ігор у Лондоні. Творчий колектив прибув в Україну на запрошення Британської Ради.

Марина Порошенко познайомилася з творчістю культового інклюзивного колективу Candoco Dance Company з Великобританії

Протягом двох днів – 1 і 2 березня – у рамках святкування свого 25-річчя митці на сцені Київського академічного театру на Липках представлять українським глядачам свої найбільш приголомшливі перформанси – «You and I know» та «Set and Reset/Reset». У всіх бажаючих ще є можливість 2 березня насолодитися видовищними постановками британського колективу Candoco Dance Company в Київському академічному театрі на Липках.

Цими виступами Candoco Британська Рада під патронатом Марини Порошенко започатковує нову кількарічну програму в Україні під назвою Unlimited, яка покликана розвивати сферу мистецтва, створеного людьми з інвалідністю. Серед пріоритетів програми – підготовка і професійний розвиток митців з інвалідністю, створення театральних і танцювальних компаній, а також усунення бар’єрів для людей з інвалідністю в українському суспільстві.

Марина Порошенко познайомилася з творчістю культового інклюзивного колективу Candoco Dance Company з Великобританії

Зокрема, перформанс «Set and Reset/Reset» - це нова версія культової роботи американського хореографу Тріши Браун «Set and Reset», яка була адаптована Candoco під артистів з інвалідністю. Це перший випадок, коли такий знаковий твір був відтворений інклюзивною танцювальною групою.

Candoco Dance Company - одна із найбільш незвичних танцювальних труп у світі, яка представлена сімома артистами з інвалідністю та без. Артистів об’єднує ідея показати, що танцювати може кожен, незалежно від фізичних можливостей. Колектив гастролював у понад 50 країнах на всіх континентах.

Офіційне інтернет-представництво Президента України + Фото

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук