Маленькі лучани зібрали допомогу для однолітків-осіб з інвалідністю

28 Січня 2015 Друкувати цю новину

Юні гімнасти під час турніру зібрали більше 4-х тисяч гривень. Кошти витратили на обладнання для дітей-осіб з інвалідністю.

Урочисто передали устаткування сьогодні, 27-го січня.

IMG_9872w

Як розповідає для читачів Інформаційного агентства Волинські Новини голова Федерації гімнастики Волині Тетяна Фігель, мети було дві – благодійність і моральне виховання спортсменів.

"Одна із цілей цього заходу – навчити наших юних гімнастів не бути байдужими до тих, хто поряд і хто потребує допомоги та підтримки. Ми обговорили ідею благодійного збору коштів на батьківських зборах. Більшість ініціативу підтримали", - пояснює Тетяна Фігель.

Нагадаємо, що турнір відбувся 20 грудня у спорткомплексі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

Тоді у змаганнях взяли участь більше 100 спортсменів віком від 5-ти до 10-ти років із Луцька, Рівного, Володимира-Волинського та Львова.

Директор Луцького навчально-реабілітаційного центру Леся Волинець щиро подякувала за підтримку.

«Для нас це - незвичайний захід, бо ми отримуємо необхідне для діток обладнання. У нас тут вже років з 10 працює мікро-поліклініка, але обладнання старіє, зношується, тому для нас це справді важливо. Тут передають обладнання, яке потрібне для лікування зору та дихальних шляхів. Щиро дякую за це», - розповідає Волинець.

Зауважимо, що зібрали спортсмени 4 тисячі 371 гривню. За ці гроші купили кольоротест, соляну лампу Солотвино, професійний інгалятор компресорний та вагу.

До слова, у навчально-реабілітаційному центрі навчається 282 учня, з яких 140 – інваліди.

+ Фото

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук