Малечі про серйозне: Агентство ООН презентувало книжку про права дітей з інвалідністю

2 Червня 2017 Друкувати цю новину

На презентацію запросили дітей із інвалідністю з числа внутрішньо переміщених осіб – вони зазнають подвійної дискримінації

Малечі про серйозне: агентство ООН презентувало книжку про права дітей з інвалідністю

Дитячу книжку про права дітей з обмеженими можливостями презентувало Агентство ООН у справах біженців, передає "5 канал".

На ілюстрованих сторінках спробували пояснити важливий документ – Конвенцію ООН про права людей з інвалідністю. Сподіваються, що книжка допоможе виховати у школярів толерантне ставлення до людей з обмеженими можливостями.

На презентацію запросили дітей із інвалідністю з числа внутрішньо переміщених осіб. Вони, як пояснюють організатори, зазнають подвійної дискримінації: і через статус переселенця, і через люди з інвалідністюсть. Плануються поширювати книжку в школах та дитячих бібліотеках.

"Будемо максимально намагатися це поширювати через кілька каналів. У першу чергу, це Міністерство освіти. Подивимось, як вона буде сприйматися і читатися серед дітей, як вчителі зможуть цією книгою користуватися", – зазначила Радник з питань захисту прав Агентства ООН у справах біженців в Україні Асель Ормонова.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук